Stacze 24-25, 19-314 Kalinowo

tel. +48 539 931 395

Masuria Arte

Dwór & Restauracja & SPA

Masuria Arte Dwór, Restauracja i SPA to luksusowy i butikowy obiekt położony na Mazurach, w okolicach Ełku i Augustowa. 100-hektarowa posiadłość usytuowana jest nad samym brzegiem kompleksu pięciu jezior. Na jej terenie znajduje się też prywatne jezioro, dostępne wyłącznie dla gości.
Kompleks oferuje 14 apartamentów dla 50 gości. Z każdego z apartamentów roztacza się widok na jezioro. Restauracja Masuria Arte to połączenie autorskiej kreacji szefowej kuchni Joanny Jakubiuk i filozofii slow food-slow life - sezonowo i lokalnie, w zgodzie z tradycją ale w nowoczesnej odsłonie. Masuria Arte SPA oferuje również w pełni wyposażoną strefę Wellness - 4 gabinety zabiegowe i masażowe, basen, wannę jacuzzi, saunę suchą i łaźnię parową, hydroterapię Kneippa oraz salę do jogi i pokój relaksu.
Goście poszukujący aktywnego wypoczynku będą mogli skorzystać z szerokiej oferty atrakcji - korty tenisowe, rowery terenowe, boisko do gry w piłkę, łódki, kajaki, rowery wodne, wędkowanie czy wędrówka po szlakach turystycznych w regionie.
dsfd