ul. Leśna 7, 28-131 Solec-Zdrój

tel. +48 41 370 40 00

Malinowy Zdrój Hotel****

Medical SPA

Hotel Malinowy Zdrój ****Medical SPA to pierwszy obiekt należący do grupy Malinowe Hotele. Zlokalizowany jest w miejscowości uzdrowiskowej Solec-Zdrój, która słynie ze szczególnych walorów przyrodoleczniczych. Malinowy Zdrój zapewnia fachową opiekę lekarską, skuteczną rehabilitację oraz profilaktykę zdrowotną.

Najcenniejszym bogactwem naturalnym Malinowego Zdroju i podstawą kuracji jest pozyskiwana z własnego źródła najlepsza i najsilniejsza na świecie lecznicza woda siarczkowa, niespotykana nigdzie indziej. Najwyższa zawartość aktywnych związków siarki (ok. 830 mg na litr) sprawia, iż ta „woda życia”, zgodnie z łacińską sentencją SPA - Sanus Per Aquam - zdrowy przez wodę, jest naturalnym źródłem zdrowia i długowieczności.

Posiada ona wysoką wartość leczniczą, szczególnie w schorzeniach: narządu ruchu reumatycznych, ortopedyczno-urazowych, chorobach skóry oraz wielu innych chorobach cywilizacyjnych, m.in. cukrzyca, miażdżyca, dna moczanowa.

Terapia wodą siarczkową wspomagana jest przez zabiegi z zakresy fizykoterapii, różnych form masażu, a zwłaszcza kinezyterapii i terapii manualnej. Zespół składający się z lekarzy oraz rehabilitantów opracowuje indywidualny program leczniczy dostosowany do potrzeb każdego gościa. Pozwala to osiągnąć najlepsze efekty rehabilitacji, a tym samym szybki powrót do sprawności.

Dopełnieniem oferty leczniczej są zabiegi kosmetyczne, a wśród nich zabiegi pielęgnacyjne, wyszczuplające, odmładzające na ciało i twarz.

Do dyspozycji gości oferujemy strefę Wellness, a w niej sauny, basen rekreacyjny, jacuzzi oraz salę ze sprzętem fitness.

dsfd

Oferty specjalne

od 395
os. / doba

min. 7 dób