Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim nominowany w prestiżowym konkursie World Travel Awards


Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim
został nominowany w 23 edycji międzynarodowego, prestiżowego konkursu World Travel Awards. Jest pierwszym w historii tego konkursu reprezentantem Podlasia nominowanym do tytułu „Najlepszego Europejskiego Nowego Hotelu 2016 – Europe’s Leading New Hotel 2016”.

Nominacja jest szczególnie cenna, gdyż konkurs „World Travel Awards” to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej. To już od ponad 23 lat wybierane są najlepsze hotele z całego świata.  W tym roku do kategorii „Europe’s Leading New Hotel 2016”  - „Najlepszych Europejskich Nowych Hoteli” zakwalifikowanych zostało trzynaście hoteli z całej Europy m. in. Radisson Blue Istambuł, The Hague Marriott, W Amsterdam, InterContinental London – The O2, Hilton Amsterdam. Finał europejskiej edycji konkursu będzie mieć miejsce w hotelu Cornelia Diamond Golf Resort & Spa w Antalyi w Turcji.

- Nominacja do World Travel Awards w kategorii „Europe’s Leading New Hotel 2016” jest dla Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim wielkim wyróżnieniem. Jest to ogromna szansa, dzięki której możemy udowodnić, że w Polsce mamy również światowej klasy hotel, który wyznacza europejskie standardy. Jest to wyjątkowy rok dla Grupy Arche, ponieważ nasz hotel Tobaco w Łodzi jest również - po raz kolejny - nominowany w tym konkursie. W zeszłym roku nie liczyliśmy na wygraną weryfikując nominowane hotele, ale przy odrobinie szczęścia wygraliśmy. Byłoby miło gdyby w tym roku wygrał Zamek Biskupi ze względu na wkład pracy, jaki został w niego włożony - mówi Artur Trukawiński, Cluster General Manager hoteli – Zamek Biskupi Janów Podlaski & Hotel Tobaco Łódź.

Wyróżnienie Zamku Biskupiego to doskonała promocja dla Janowa Podlaskiego i całego Podlasia. To szansa na pokazanie jak Janów Podlaski wspaniale się rozwija i możliwość zaistnienia Zamku na mapie prestiżowych europejskich kurortów.

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim jest najnowszym hotelem należącym do Grupy Arche posiadającej w swoim portfolio obiekty historyczne: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa, jak również Hotel Puławska Residence w Warszawie i Hotel Arche w Siedlcach.

Zamek Biskupi posiada 199  pokoi w tym 11 luksusowych apartamentów. Już po kilku miesiącachdziałalności zyskał uznanie jako najnowocześniejsze i największe Centrum Konferencyjne na Podlasiu posiadające ponad 1600 m. kw. sal konferencyjnych i bankietowych oraz elegancką restaurację „U Biskupów”. Atrakcją wyróżniającą hotel jest część Spa & Wellness w tym Dr Irena Eris Beauty Partner oferujące gościom profesjonalne usługi i zabiegi.08.07.2016
źródło: informacja prasowa

Udostępnij
Głosuj na najlepszy hotel w Polsce Newsletter
Facebook