Mazury także z hotelem dla dorosłych


Miłośnicy odpoczynku w ciszy i spokoju mogą teraz wybrać się także na Mazury, do przygotowanego specjalnie dla nich, kameralnego hotelu dla dorosłych – Narie Resort & SPA. Ten nieskategoryzowany obiekt, swoim wyposażeniem, ofertą usług i obsługą dorównuje pięciogwiazdkowym hotelom w całej Polsce.

Jeszcze kilka lat temu turyści przyjeżdżający na Mazury nie mieli zbyt wielkiego wyboru, jeżeli chodzi o obiekty luksusowe. Mazury kojarzyły się raczej z biwakowaniem na polu namiotowym, spływami kajakowymi, a przede wszystkim z żeglarstwem i wieczorami szantowymi na pokładzie łódki. Zmiana postrzegania Mazur zmieniła się stosunkowo niedawno, wraz z zapełniającą się obiektami cztero- i pięciogwiazdkowymi hotelową mapą tego regionu. Wśród nowo powstałych obiektów pojawiały się hotele biznesowe, przyjazne rodzinie, resorty i obiekty idealne na krótki weekend. To, czego natomiast nie można było znaleźć na Mazurach – to kameralny, zamknięty obiekt, w stu procentach przeznaczony dla dorosłych. Do teraz.

Otwarty pod koniec 2016 roku Narie Resort & SPA to obiekt położony nieopodal jednego z najczystszych akwenów na Warmii i Mazurach – jeziora Narie. Hotel oddaje Gościom do dyspozycji dwadzieścia cztery luksusowe, wyposażone w najwyższej klasy sprzęt, pokoje i apartamenty oraz zaprojektowany z dbałością o detale Dom Mazurski.

W swojej ofercie Narie Resort posiada także specjalizującą się w regionalnych i polskich daniach restaurację, wysokiej klasy SPA oraz strefę basenową z ekranem LEDowym, zawieszonym na wysokości trzech metrów na ścianie tuż przy basenie.

Narie Resort & SPA to także prywatna plaża z barem i zacumowanym nieopodal houseboat’em, sala kinowa ze sprzętem Bang&Olufsen, korty tenisowe, nauka jazdy konnej oraz wiele więcej. Wszystko to z myślą o dorosłych Gościach, którzy chcą spędzić czas w najpiękniejszym rejonie Polski - na Mazurach.


NARIE RESORT & SPA
Wilnowo 34, 14-300 Morąg
http://narieresortspa.pl/
21.08.2017
źródło: IM-LOGIC

Udostępnij
Głosuj na najlepszy hotel w Polsce Newsletter
Facebook