Wakacje w Biowitalnym SPA


Lato w SPA, zwłaszcza w hotelu bez dzieci, to dobry pomysł na urlop we dwoje. To też świetny czas i miejsce na błogi odpoczynek, regenerację organizmu i pobudzenie sił witalnych.

Wakacje dla swoich pociech planujemy z dużym wyprzedzeniem. Letnie obozy, pobyty u dziadków, rodzinne wyjazdy – wszystko trzeba dograć wcześniej, by atrakcyjnie zagospodarować naszym dzieciom ponad dwumiesięczny okres bez szkoły. Warto jednak znaleźć chwilę także dla siebie i „skraść” choć kilka dni z napiętego kalendarza na odstresowujący pobyt w SPA, odpocząć od pracy i domowych obowiązków. Również pary bez dzieci będą się cieszyły z romantycznego urlopu w hotelu dla dorosłych, który kusi ciszą i spokojem. Wartościowe dla zdrowia i relacji są także wyjazdy do SPA z siostrą, nastoletnią córką,  przyjaciółką, czy też grupą przyjaciół.


Najlepsze holistyczne SPA w Polsce urokliwego hotelu Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** w mazowieckich Chlewiskach zachęca do przyjazdu biowitalną ofertą przygotowaną specjalnie na letnie miesiące. Od 22 czerwca do 2 września 2018 r. kompleks zaprasza w swe progi wszystkich pragnących głęboko wypocząć, wzmocnić organizm i pobudzić jego naturalną zdolność do autoregeneracji.

Sielskie położenie Manor House SPA – z dala od miasta, za to w otoczeniu przepięknej, polskiej przyrody gwarantuje rozległy, zabytkowy park. Pozytywna aura miejsca tak hojnie obdarzonego przez naturę dobrą energią, klimatyczne wnętrza, dobroczynne dla  zdrowia terapie, w tym: energetyzujące seanse w jedynej w swoim rodzaju Komnacie Biowitalności, relaksujące kąpiele w bezchlorowym basenie, sesje w Łaźniach Rzymskich. Wszystko to sprzyja relaksowi, wyciszeniu i osiągnięciu wewnętrznej równowagi oraz harmonii ze światem i samym sobą.

Codzienny program Wakacji w Biowitalnym SPA Hotelu Manor House SPA zawiera:
- "Powitanie słońca" - ćwiczenia runiczne w energetycznym Ogrodzie Medytacji;
- poranne wzmacniające ćwiczenia w bezchlorowym basenie z wodą pielęgnującą nawet najbardziej wrażliwą skórę;
- dwugodzinne sesje w płótnach w kompleksie Łaźni Rzymskich;
- relaks w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego
- energetyzująca terapia na kamiennych matach i balansowanie plazmą w Komnacie Biowitalności;
- seanse inhalacyjne w Chacie Solnej;
- warsztaty edukacyjne nt. profilaktyki zdrowia, urody i długowieczności w autorskiej Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia®.


LATO SPA w Chlewiskach
obejmuje także dodatkowe atrakcje zgodnie z programem wakacyjnym. Są to między innymi relaks i odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce® SPA – niezwykłym SPA pod gołym niebem. Rytuały zdrowia obejmują wtorkowe seanse w chacie słonecznej z sauną na podczerwień, korzystanie z sauny fińskiej, zimnych kąpieli w beczkach i pod prysznicem wrażeń lub w piątki korzystanie z saun: fińskiej, dymno-ziołowej i na podczerwień oraz z ruskiej bani, ścieżki świetlno-powietrznej, beczek polskich, japońskiej balii, pryszniców wrażeń i lodowego wiadra. Raz
w tygodniu będą odbywały się tu również warsztaty układania bukietów z liści. Kompleks słynie z energetycznych koncertów na misy i gongi tybetańskie, podczas których uczestnicy są poddani masażowi dźwiękiem.

Spacer po zabytkowym parku tej jednej z najstarszych posiadłości szlacheckich w Polsce z historią sięgającą XII w. obejmuje ścieżki dydaktyczne: historyczną, przyrodniczą i rekreacyjną. Dla aktywnych - nie tylko dla Panów - przygotowano strzelectwo sportowe z wykorzystaniem łuków, proc, wiatrówek i pistoletów pneumatycznych. Ponadto na miłośników hipiki czeka własna stajnia koni z krytą ujeżdżalnią. Godne polecenia są warsztaty w ramach Alchemii Zdrowia® obejmujących prawidłowe techniki oddychania, relaksacji i medytacji, korzystanie z medytacyjnych ścieżek stymulujących biowitalność organizmu – czerpanie z sił natury w Kamiennym Kręgu Mocy, energetycznej spirali, Ogrodzie Zen, Piramidzie Horusa oraz w kącikach medytacji.

Dodając do tego wyśmienitą, tradycyjną polską kuchnię,  menu wegańskie i „Dietę życia” w restauracji hotelu Manor House SPA oraz dyskretną obsługę, jest to doskonały adres na relaks, regenerację sił i urlop pełen atrakcji, po którym wracamy do swoich spraw wypoczęci z nową dawką energii.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

 

 


22.05.2018
źródło: informacja prasowa

 

 

 

 

 


Udostępnij
Głosuj na najlepszy hotel w Polsce Newsletter
Facebook