Baza Hoteli
Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness
rezerwuj on-line

Ciekocinko 9

84-210 Choczewo

tel. + 48 58 572 25 08

Wakacje nad morzem

Wybierz wakacje z dala od zgiełku zatłoczonych plaż, pełne kulinarnych uniesień i spotkań z naturą oraz licznymi atrakcjami w hotelu i okolicy.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to miejsce wyjątkowe, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Tutaj jak nigdzie indziej nic nie zakłóci ciszy, którą można delektować się podczas wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Nic nie zaburza harmonii otoczenia, w którym współgranie wszystkich elementów służy Twojemu komfortowi i dobremu samopoczuciu.

Harmonia duszy, którą odnajdziesz w tym miejscu i harmonia ciała, którą poczujesz podczas zabiegów, sprawią, że zachowasz młodość i energię na dłużej – to unikalna forma Wellness, którą możesz posmakować tylko tutaj. Zanurz się w to miejsce wszystkimi zmysłami, odpocznij. Wyłącz cywilizację, zwolnij, oddaj się magii miejsca. Pobyt pomoże Ci przywrócić równowagę i naładować baterie pod kolejne wyzwania…

Oferta jest ważna w dniach 1 lipca - 18 sierpnia 2018 r.


SZCZEGÓŁY OFERTY >>
2018-01-23 - 2018-08-18

Sen Nocy Letniej w Pałacu Ciekocinko

Śnijcie z nami Sen Nocy Letniej, rozkoszujcie się pięknem wieczoru wśród wybujałej zieleni, gońcie z nami świt, galopem przez kaszubskie łąki. Radość z lata, pełni słonecznych dni i krótkich nocy, najlepiej świętować w Pałacu Ciekocinko, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a najwyższej klasy obiekt, pozwala cieszyć się każdą chwilą.

Czerpiąc z bogatych słowiańskich tradycji, pragniemy zaprosić Was do zabawy, nawiązującej luźno do dawnych zwyczajów i obrzędów, które od zawsze miały zapewnić świętującym zdrowie i urodzaj, zwłaszcza podczas Nocy Kupały, będącej apoteozą miłości i płodności. Przenosząc dawne zwyczaje we współczesny towarzyski wymiar, rozpalimy dla Was ognisko, by odegnać złe moce, pomożemy wyplatać wianki, by miłość kwitła w Waszym życiu, nakarmimy Was regionalnymi specjałami, a wygodne łóżka i luksusowa pościel ukołyszą Was do snu.

Z przymrużeniem oka, z naturą za pan brat, z obfitością pałacowych stołów i winnej piwniczki, wśród uśmiechu przyjaciół, zieleni traw i przy pełnej obsłudze kelnerskiej zakosztujecie obfitości smaków lata, w Pałacu Ciekocinko – luksusowej oazie spokoju.

Oferta jest ważna w dniach 4-30 czerwca 2018 r.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY >>
2018-01-23 - 2018-06-30

Noc Świętojańska w Pałacu Ciekocinko

22 – 24 czerwca 2018 r.

 

Cena pakietu z kolacją pełną magii  już od 481 zł za osobę za noc!

 

Poszukaj z nami Kwiatu Paproci, usiądź do wspólnej kolacji z jednym z najlepszych polskich Szefów Kuchni - Pawłem Dołżonkiem..
Weź udział w warsztatach bukieciarskich, a potem puść z nami Wianki. Zatańcz przy ognisku w rytm muzyki pod gwiazdami, aż po świt!

Odnajdźmy wspólnie smaki i zapachy z dzieciństwa w tą czarodziejską letnią noc!

 

 

 

*    *    *

 

 

 

PAKIET OBEJMUJE:
Dwa noclegi w wybranej kategorii pokoju
Śniadanie obfitujące w produkty tradycyjne własnego wyrobu
Wyjątkową podróż do smaków dzieciństwa i dań pachnących beztroską
Magiczną świętojańską kolację z Szefem Kuchni Pawłem Dołżonkiem
Warsztaty bukieciarskie
Wyprawę przez tajemniczy, kaszubski las w poszukiwaniu kwiatu paproci
Sobótkowe ognisko w rytm muzyki pod gwiazdami, aż po świt

 

 

*    *    *

 

Szczegóły oferty

 

REZERWACJE: tel.:+48 608 002 220 | email: hotel@palacciekocinko.pl

 

 

 

2018-06-01 - 2018-06-22
trwa ładowanie mapy...
Głosuj na najlepszy hotel w Polsce Newsletter
Facebook